с 9:00 до 20:00 Вс: выходной
UA

Сеть клиник инъекционной косметологии HYALUAL

Наші клініки

Клініки Institute Hyalual
Розташовані в Києві, Харкові та Лондоні, утворюють мережу спеціалізованих закладів  з надання послуг ін'єкційної косметології
Мережа клінік Institute Hyalual
Є науково практичний центром, де на постійній основі проводяться як навчання косметологів, так і розробка нових методів і технік
Частина глобального бренду
Швейцарської компанії Institute Hyalual - розробника і виробника ін'єкційних препаратів і продуктів для щоденного догляду

На сьогоднішній день в мережу клінік Institute Hyalual входить 4 клініки ін'єкційної косметології, три з яких знаходяться в Україні і одна в Лондоні. Перша клініка була відкрита в 2011 році в місті Києві за адресою вул. Ушинського 30А.

Після чого, послідували відкриття ще однієї клініки в Києві за адресою Княжий Затон 16Д, Харкові Дарвіна 33 і Лондоні (the Rederm Clinic, 1-7 Harley St., London, England).

Основними напрямками діяльності компанії Institute Hyalual є:

Дослідження: клініки Institute Hyalual є базовим центром розробок нових методик і технік в ін'єкційній косметології. На їх базі проводяться клінічні та доклінічні дослідження препаратів компанії Institute Hyalual, таких як Hyalual, Xela, H & S, Electri, Perfoskin, а також косметичних засобів щоденного догляду за шкірою обличчя та тіла.

Навчання: Клініки є навчальними центрами для лікарів косметологів з усього світу. Провідні тренери компанії проводять оглядові семінари, індивідуальні майстер класи, конференції, підвищуючи професійний рівень фахівців ін'єкційної косметології.

Практика: на базі клінік ін'єкційної косметології в Україні та Великобританії компанія, на постійній основі, застосовує розроблені методики, безперервно вдосконалюючи їх.

Нагороди

Ліцензії

Підпишіться на розсилку і отримуйте бонуси першим: