с 9:00 до 20:00 Вс: выходной
UA

Сеть клиник инъекционной косметологии HYALUAL

Фракційне омолодження с PERFOSKIN COMPLEX

Унікальна естетична процедура, спрямована на омолодження і оновлення шкіри обличча та тіла. Проводиться за допомогою спеціального дівайсу Perfoskin Complex

Замовити безкоштовну консультацію
Омолодження та відновлення шкіри обличча і тіла

Підвищення тургору і еластичності шкіри, як на обличчі так і на тілі

Боротьба з ознаками фото- і хроностаріння

Поліпшення мікроциркуляції, зволоження і регенерація шкіри

Усунення дефектів шкіри

Розгладження дрібних і великих зморшок

Ефект шліфування шкіри: покращення рельєфу, згладжування рубців, у тому чіслі і постакне

Усунення пігментації 

Вплив Perfoskin Complex

Стимуляція природного вироблення колагену і еластину

Поліпшення проникнення активних інгредієнтів

Прискорення процесів регенерації шкіри

Дія активних інгредієнтів

Гіалуронова кислота чудово зволожує, запобігає втраті вологи і підвищує еластичність шкіри

Бурштинова кислота прискорює обмінні процеси в клітинах шкіри і має антиоксидантні властивості.

У комплексі вони потенціюють дію один одного

Дивитися прайс
Записатися на прийом:

Фракційне омолодження с PERFOSKIN COMPLEX

Perfoskin Complex - це нове покоління фракційного омолодження в поєднанні з глибоким зволоженням шкіри без реабілітаційного періоду.. 

 

Переваги процедури:

 

 • Ефективність - виражений ліфтинг, розгладження зморшок і ефект шліфування шкіри вже після 1 процедури
 • Універсальність - рішення цілого ряду естетичних проблем шкіри обличча та тіла
 • Фізіологічність - запуск природних процесів омолодження шкіри
 • Безпека - використовуються тільки одноразові і стерильні матеріали

 

Зона шиї і декольте. Приділяючи всю увагу догляду за обличчям, жінки часто забувають, що шкіра в зоні шиї і декольте не менш тонка і делікатна і також потребує належної турботи. До того ж, це відкрита ділянка тіла, що страждає від дії прямих сонячних променів, що згодом проявляється у вигляді характерних ознак фотостаріння в цій зоні.

 

 

Фракційне омолодження з Perfoskin Complex шкіри обличчя забезпечить:

 

 • Виражений ліфтинг, розгладження зморшок
 • Ефект шліфування шкіри: вирівнювання рельєфу, згладжування рубців, в тому числі і постакне
 • Поліпшення якості шкіри: кольору, підвищення еластичності і пружності, зниження прояви гіперпігментації, глибоке зволоження і відновлення шкіри

 

Фракційне омолодження з Perfoskin Complex шкіри шиї та декольте забезпечить:

 

 • Усунення ознак фотостаріння, в тому числі гіперпігментації, зменшення вираженості вертикальних і горизонтальних зморшок, підвищення тонусу і зволоження шкіри дізнатися більше

 

Руки. Шкіра кистей рук потряпляє під вплив багатьох факторів - побутова хімія, сонячне випромінювання, вітер і холод. Тож не дивно, що саме ця зона часто видає вік жінки. Зморшки, пігментні плями, виступаючі вени і сухожилля - видимі ознаки старіння шкіри рук.

 

Фракційне омолодження з Perfoskin Complex шкіри кистей рук забезпечить:

 

 • Зволоження шкіри, зменшення пігментації, розгладження зморшок, підвищення еластичності шкіри.

 

Живіт. Надмірна вага, вагітність призводять до розтягування і обвисання шкіри живота. Зміни гормонального фону, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя призводять до того, що з часом шкіра в цій області виглядає все менш привабливо. До того ж, саме тут часто можна побачити рубці після перенесених хірургічних операцій.

 

Фракційне омолодження з Perfoskin Complex шкіри живота забезпечить:

 

 • Усунення в'ялості шкіри, зменшення вираженості розтяжок, рубців (в тому числі післяопераційних), підвищення еластичності і тонусу шкіри.

 

Ноги і сідниці:  З віком ця зона переживає значні зміни. Недостатні фізичні навантаження, переїдання, гормональні порушення призводять до накопичення зайвого жиру. Шкіра розтягується, втрачає свою еластичність і обвисає, утворюються розтяжки. Роздуті жирові клітини значно ускладнюють мікроциркуляцію і лімфовідтік, що є однією з причин розвитку целюліту.

 

Фракційне омолодження з Perfoskin Complex шкіри ніг і сідниць забезпечить:

 

 • Підвищення тонусу і еластичності шкіри, зменшення вираженості розтяжок, проявів целюліту (в комплексній терапії), підтягнуту і гладку шкіру.

 

Поєднання процедури з Perfoskin Complex

 

 • апаратні методики
 • ін'єкційні методики (міостимуляція, пресотерапія, LPG-масаж, введення ліполітиків та ін.)

 

Хід процедури

 

Процедура Perfoskin Complex проводиться за допомогою PERFOSKIN Complex, що складається з PERFOSKIN Device - стерильного медичного виробу одноразового використання і PERFOSKIN Prederm - медичного засобу, що містить 5 мл активних інгредієнтів: 0,55% гіалуронову та бурштинову кислоту.

 

При необхідності перед процедурою на шкіру наноситься анестезуючий крем, що знижує чутливість шкіри. В ході процедури Perfoskin Complex послідовно опрацьовує невеликі ділянки шкіри в декількох напрямках, в залежності від проблеми. Великий обсяг препарату часто дозволяє обробити кілька зон, наприклад, сідниці і стегна, або шию і декольте. Після завершення на шкіру наноситься постпроцедурний спрей Profi DeLux, що формує на поверхні шкіри захисну мікроплівку.

 

Тривалість курсу залежить від проблеми і актуального стану шкіри (від 2 до 8 процедур). У разі зниженого тонусу, в'ялості шкіри видимий ефект досягається вже після 1 процедури. Для закрепланія результату рекомендується пройти 3 процедури з інтервалом близько 7 днів.

 

Рекомендації до проведення процедури:

 

 • в разі обробки зон на тілі не слід надягати на процедуру обтягуючий, який щільно прилягає до зон, що будуть оброблятися, одяг.

 

Рекомендації після проведення процедури:

 

 • необхідно виключити відвідування сауни, лазні, басейну і спортзалу протягом 2-3 днів. Для комфортного постпроцедурного періоду в перші 2-3 доби рекомендується застосовувати в домашньому догляді спрей Profi Delux. У разі проведення процедури на відкритих ділянках тіла обов'язково скористайтеся сонцезахисним засобом з SPF не менше 50, наприклад, SAFE SUN 50+.

 

Протипоказання.

Загальні - прийом антикоагулянтів і кортикостероїдів, гемофілія, цукровий діабет, вагітність і лактація, онкологічні захворювання. Крім того, Perfoskin Complex не можна проводити безпосередньо в області наявності невусів, загострень акне, варикозного розширення вен, келоїдних рубців, ран, опіків і герпетичних висипань.

Залиште свій телефон для безкоштовної консультації фахівця:

Відгуки наших клієнтів