з 9:00 до 21:00 без вихідних
UA

Мережа клінік ін’єкційної косметології INSTITUTE HYALUAL

Київ

Харків

Косметологія для чоловіків

Процедури для чоловіків

індивідуальні програми з метою омолодження і збереження природної краси, розробленні з урахуванням особливостей чоловічої шкіри

Замовити безкоштовну консультацію
Записатися на прийом:

Косметологія для чоловіків

Сьогодні чоловіки, так само, як і жінки, мають безліч можливостей для того щоб надовго залишатися привабливими, молодими, красивими, успішними.

У нашій клініці Косметологія для чоловіків це індивідуально підібраний комплекс косметологічних процедур, розроблений з урахуванням особливостей анатомії, фізіології чоловіків і включає в себе наступні напрямки:

Чистка обличчя і спини - видаляються ороговілі клітини, усуваються сальні пробки, камедони, шкіра стає чистою, красивою і краще сприймає косметичні препарати.

Пілінги - усувають жирний блиск, нормалізують саловиділення, звужують пори, вирівнюють рельєф, уповільнюють процес старіння шкіри.

Ін'єкційні омолоджуючі процедури:

Ботулінотерпія (Диспорт) - усунення небажаних мімічних зморшок.

Редермалізація - омолодження шкіри обличчя і тіла, шляхом відновлення термального шару, що відповідає за красу нашої шкіри.

Контурна пластика - омолодження і корекція форми обличчя і тіла методом введення препаратів на основі гіалуронової кислоти – філерів.

Тредліфтінг - унікальна процедура дозволяє коригувати і моделювати овал обличчя

Лікування гіпергідрозу - зменшення підвищеного потовиділення в області пахв, стоп і долонь.

Чоловіча косметологія тіла - програми корекції фігури: мікрострумова терапія по тілу, корекція локальних жирових відкладень.

Видалення новоутворень на обличчі і тілі

Чоловіча шкіра має індивідуальні, відмінні особливості і саме тому наші фахівці розробили особливі підходи до чоловічої косметології дізнатися більше

Шкіра чоловіків на 20% щільніша, ніж у жінок. У тканинах міститься більше волокон еластину і колагену. Ось чому зморшки у сильної статі з’являються пізніше. Але існують і особливості:

● Зайва жирність шкіри. Це обумовлено великою кількістю сальних залоз і викидами гормону тестостерону. Підсилюють вироблення шкірного жиру великі пори.

● Запалення і почервоніння на шкірі. Причина - активне вироблення гормоноподібних речовин - провокують виникнення висипань.

● Дуже чутлива шкіра. Найбільш часто зустрічається у мешканців мегаполісів. Проблему поглиблює регулярне гоління, що руйнує ліпідну плівку - природний захист шкіри від агресивного впливу навколишнього середовища.

● Розширені кровоносні судини

Косметологія для чоловіків - це можливість подовжити і зберегти Вашу молодість.

Залиште свій телефон для безкоштовної консультації фахівця:

Отзывы наших клиентов